Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Bilgi Ve İletişim        Sitene Ekle         Arşiv          Rss Listesi
 

Hastahane Programları - AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI SİSTEMİ (FONET YAZILIM) - Worldlan Bilişim Teknolojileri - Wi-max, Araç Takip Arvento, Güvenlik Kameraları, Alarım Sistemleri, Yazılım, Bilgisayar, Güvenlik
   
 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI SİSTEMİ (FONET YAZILIM)

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI SİSTEMİ (FONET YAZILIM)
 Yazı Boyutu

 Tarih : 21.07.2008 - 21:05:40 


Ağız ve Diş Sağlığı modülümüz HBYS içerinde fakat tamamen Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili işlemler için tasarlanmış formlara sahiptir.


Ağız ve Diş Sağlığı modülümüz HBYS içerinde fakat tamamen Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili işlemler için tasarlanmış formlara sahiptir. Bu sayede Ağız ve Diş ile ilgili yapacağımız tüm işlemleri burada gösterebilir, kayıt alabilir ve bu kayıtlar ile ilgili her türlü Raporlama ve İstatistik alabilir. Programımızın en önemli özelliği ise yapılan tüm işlemleri(Tam Ağız, Alt Çene, Üst Çene, Parsiyel,Alt Protez, Üst Protez ve Tüm Dişler)  resimler üzerinden görebiliriz.

Doktora ve kullanıcıya sağladığı kolaylık ile kontrole gelen hastalara yada hemşireye soru sorulmadan direk hasta kartına bakarak geçmişte yapılan tüm işlemler görünmektedir.  Bu yapısı ile Ağız ve Diş Sağlığı modülümüz Özel ve Devlet Hastanelerinde kullanılan en modern, en kolay ve kullanışlı  ara yüzü ile diğer akranları arasından kolaylıkla sıyrılmıştır.

  • Tek tuşla tüm ağız veya dişlere yapılan işlemleri görebilme
  • Renk ayırımı, aktif/pasif , koyulaştırma vs. özellikleri ile Dişlere yapılan Çekim, Dolgu, Kanal, Diş Temizleme, Tedavi gibi işlemleri çok kolay bir şekilde tek ekrandan resimleri ile birlikte görme imkanı.
  • Bunlara ek olarak Tam Ağız, Alt Çene, Üst Çene, Parsiyel, Alt Protez, Üst Protezde yapılan işlemleri görüntüler üzerinden yapma ve kaydetme.

Yapılan bu işlemler ile ilgili alınan çeşitli ;İstatistik ve Raporlar alınabilmektedir.

 

Sistem YAZILIM ekibi tarafından geliştirilen DİŞ Sağlık Bakanlığının standartlarında üretilmiş farklı sistemler ile entegre çalışabilen bütünleşik bir Sistem Yazılımıdır.


  Editör :  Hasan ASLAN

 
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 25 Puan Verildi
 Kaynak :  hasanaslan

 Kategori  Hastahane Programları

1961 Kişi Tarafından Okundu.

Yorum ( 0 )   

Kayıtlı Yorum Bulunmuyor.

 

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

 
 
 

 

 Duyuru
Henüz Ürünümüze Puan Verilmemiş..
 
Samsung SCD-2020R
600TVL yüksek çözünürlük Min. aydınlatma 0Lux (IR LEDi açık), IR mesafesi 7 m Dahili sabit Lens (3,6 mm), SSNRIII (3D+2D) Koaksiyel kontrol (Pelco-C), 12V DC...

SP 8824 Kayıt Cihazı
DualNight M12
Mobotix Allround M24
Mobotix Q24
YÜZ TANIMA SİSTEMİ, YÜZ TARAMA
BOSH Divar MR Series Digital Video Recorder
BOSH Video Recorder 400 Series
BOSH LTC 0335 Series Dinion Monochrome Kamera
BOSH V118xP Bullet Kamera
 

 
 Son Haberler
 
 Popüler Haberler
  

 

   © Copyright - 2007- Worldlan Bilişim Teknolojileri - Wi-max, Araç Takip Arvento, Güvenlik Kameraları, Alarım Sistemleri, Yazılım, Bilgisayar, Güvenlik - Tüm Hakları Saklıdır. 

Bu site

Çilem.net

altyapısını kullanmaktadır.

0,39 saniye.